Złoty medalik na łańcuszku – ponadczasowy i piękny prezent na chrzciny

Złoty medalik na łańcuszku – ponadczasowy i piękny prezent na chrzciny

Chrzciny to szczególna okazja w życiu każdej rodziny. Poza wymiarem religijnym i duchowym, chrzest ma także charakter uroczystości rodzinnej, ciepłej i pełnej radości. Nic dziwnego, że w wielu domach jest celebrowany z ogromną atencją. Przy tej okazji zwykło się wręczać dziecku upominki. Mogą to być przedmioty o charakterze praktycznym (na przykład wózek, kołyska lub zabawki edukacyjne) albo upominki pamiątkowe (biżuteria, medaliki i tym podobne).

Wśród pomysłów na prezent z okazji chrzcin warto wyróżnić złote medaliki z łańcuszkiem. Mają ponadczasowy i uniwersalny charakter. Niektóre z nich sprawdzą się zarówno w roli upominku dla dziewczynki, jak i dla chłopca. Są cenne i bardzo ładne. Gdy obdarowane dziecko podrośnie, z pewnością zechce nosić taki pamiątkowy medalik jako swoją pierwszą biżuterię.

Ciekawą ofertę złotych medalików z łańcuszkiem można znaleźć w sklepie alechrzest.pl.

  • Każdy z medalików posiada eleganckie opakowanie oraz możliwość umieszczenia w nim pamiątkowej, grawerowanej tabliczki. Upominki z osobistą inskrypcją są jeszcze bardziej eleganckie i wartościowe.
  • Oferowane medaliki z łańcuszkiem powstały ze złota próby 585 – materiału szlachetnego, cennego i bardzo eleganckiego.
  • Na rewersie każdego z medalików można zawrzeć osobisty napis, życzenia lub sentencję.
  • Grawerowanie laserowe jest trwałym i subtelnym sposobem ozdabiania pamiątkowych przedmiotów.

Złote medaliki na łańcuszku sprawdzą się nie tylko w roli upominku na chrzest. To świetny pomysł na prezent z okazji dnia dziecka lub urodzin. Pamiątkowe drobiazgi ze złota to upominki na całe życie. Takie detale są bardzo chętnie gromadzone i kolekcjonowane. Złoto po wielu latach nie traci na uroku, nabiera jeszcze szlachetniejszego charakteru.

Bierzmowane, chrzciny lub inne uroczystości warto uświetnić dobrze wybranym upominkiem. Złoty medalik na łańcuszku to pomysł niezawodny i zawsze mile widziany.


1 thought on “Złoty medalik na łańcuszku – ponadczasowy i piękny prezent na chrzciny”

  • 1
    Summer Halder on 14 kwietnia 2016

    You should take part in a contest for one of the best blogs on the web. I will recommend this site!

Comments are closed.