Ozdobna szkatułka z miejscem na zdjęcie w prezencie na chrzciny i wiele innych okazji

Ozdobna szkatułka z miejscem na zdjęcie w prezencie na chrzciny i wiele innych okazji

Przeglądanie propozycji upominków na chrzciny potrafi przyprawić o zawrót głowy. Możliwości jest wiele, trudno wybrać najlepszą z nich. Niektóre propozycje nie są zbyt uniwersalne i nie nadają się do podarowania dzieciom obu płci. Inaczej jest w przypadku ozdobnych szkatułek z miejscem na zdjęcie. Taka niewielka skrzyneczka przyda się do przechowywania drobnych skarbów, zdjęć lub biżuterii. Skorzystają z niej zarówno dziewczęta, jak i chłopcy, dlatego jest to bardzo fajny pomysł na oryginalny prezent na chrzciny, urodziny, dzień dziecka lub jakąkolwiek inną okazję.

Szkatułkę z miejscem na zdjęcie można znaleźć w sklepie alechrzest.pl

  • Wersja dla dziewczynek jest utrzymana w pastelowym różu, który jest bardzo przyjemnym kolorem, idealnym do pokoju dziecka. Szkatułka jest piętrowa, posiada miejsce na zdjęcie. Została wykończona delikatną skórą syntetyczną, która jest miękka w dotyku i bardzo elegancka. W szkatułce można zmieścić sporo drobiazgów, małych pamiątek lub biżuterii. Jej dodatkowym atutem jest możliwość umieszczenia grawerowanych tabliczek na jej frontowej krawędzi. Na tabliczkach można zawrzeć życzenia, datę, imię dziecka lub ulubioną sentencję. Tak indywidualny grawer będzie dodatkową ozdobą oraz miłą pamiątką.

 

Przy wyborze prezentu dla małego dziecka warto kierować się jego jakością. Szkatułki zostały wykonane bardzo starannie, przez co posłużą obdarowanym osobom przez długi czas.