Pomysł na oryginalny prezent na roczek dla chłopca lub dziewczynki

Pomysł na oryginalny prezent na roczek dla chłopca lub dziewczynki

Pierwsze urodziny dziecka to szczególnie ważne wydarzenie dla całej rodziny. Zazwyczaj świętuje się je w licznym gronie, w miłej atmosferze. To okazja, która wymaga wręczenia specjalnego prezentu. Nie musi to być wcale przedmiot niezwykle kosztowny, liczy się gest oraz możliwość przekazania dziecku miłej pamiątki.

Bardzo wiele osób wręcza na roczek pieniądze, bony zakupowe do sklepów dziecięcych lub sięga po różnego typu zabawki, ubranka oraz gadżety, które mogą przydać się w domu, w którym jest małe dziecko. To dobry wybór, ale może warto sięgnąć po coś, co pozostanie pamiątką na długie lata? Takim przedmiotem będzie urocza i subtelna pozytywka. Jej kojące dźwięki zainteresują malucha, a piękne wykonanie sprawi, że pozytywka stanie się cudowną ozdobą wnętrza.

Pozytywka jest prezentem uniwersalnym. Można podarować ją zarówno dziewczynce, jak i chłopcu. Przy jej wyborze warto zwrócić uwagę na jakość wykonania oraz wykończenie. Znakomite propozycje pozytywek na roczek dla chłopca i dziewczynki można znaleźć w sklepie alechrzest.pl:

  • Pozytywka z misiem i błękitnymi detalami będzie idealnym wyborem dla chłopca. Można podarować ją z okazji chrzcin, pierwszych urodzin lub innej okazji. Pozytywka została wykonana bardzo starannie z posrebrzanej stali, którą zabezpieczono lakierem. To wszystko sprawia, że powierzchnia pozytywki nie pociemnieje, pozostanie lśniąca i elegancka pomimo upływu czasu. Jej ozdobą jest efektowny kształt oraz figurka misia, który ściska błękitne serduszko.

 

Obie pozytywki charakteryzują się bardzo eleganckim designem. To przedmioty klasycznie piękne, które dodadzą uroku dziecięcym pokoikom. Po przekręceniu, uwalniają doskonale znaną melodię Johannesa Brahmsa – Lullaby. Te słodkie i urocze dźwięki działają kojąco i kojarzą się ze słodkim czasem dziecięcej beztroski.

Pozytywkę można ozdobić indywidualnie dobranym napisem. Warto ozdabiać takie upominki grawerowaniem, gdy jest taka możliwość. Przekazane w ten sposób życzenia lub sentencje pozostają pamiątką na całe życie i czynią upominek unikatowym i niepowtarzalnym przedmiotem.