Symboliczny upominek na Chrzest – Anioł z kryształkami Swarovskiego

Symboliczny upominek na Chrzest – Anioł z kryształkami Swarovskiego

Chrzest to wzniosłe i niezwykłe wydarzenie rodzinne oraz religijne. To właśnie wówczas dziecko staje się członkiem społeczności religijnej i zostaje symbolicznie oczyszczone z grzechu. Przy tej okazji bardzo często organizuje się okoliczną uroczystość dla najbliższych, podczas której wręczane są drobne upominki, pamiątki i drobiazgi.

Znakomitym pomysłem na prezent z okazji chrzcin będzie symboliczny Anioł z kryształkami Swarovskiego. To detal, który ma dużą wartość pamiątkową i religijną. Postać złotego aniołka będzie symbolizowała opiekę i ochronę, jaką zostaje otoczone dziecko. Jest to przy okazji przedmiot o dużej wartości sentymentalnej. Takie figurki pozostają cudowną pamiątką na całe życie.

Anioł z kryształkami jest szczególny także dlatego, że został wykonany w niezwykle efektowny sposób. Jego postać pokryto warstwą złota, a jej subtelny, ażurowy kształt wzbogacono pięknymi kryształkami, które delikatnie rozpraszają i odbijają światło. Aniołek został umieszczony na stabilnej podstawie, można ustawić go na półce, w gablocie lub w innym widocznym miejscu – jest elegancką ozdobą wnętrza.

By uczynić ten upominek jeszcze bardziej wyjątkowym, warto skorzystać z możliwości dołączenia do aniołka grawerowanej tabliczki, która może zostać umieszczona we wnętrzu eleganckiego etui. Na tabliczce warto zamieścić dedykację, tematyczną sentencję, fragment wiersza lub osobiście ułożone życzenia. Taka inskrypcja będzie wspaniałą i trwałą pamiątką na długie lata.